Nahrávam, prosím o strpenie...

O mne " Fotografovanie nie je ako obraz. Je to kreatívny zlomok sekundy, keď Vaše oko musí vidieť výraz, ktorý mu ponúka sám život. A vy musíte vedieť, s intuíciou, kedy stlačiť spúšť. Je to len okamih. Moment, ktorý keď ujde, je navždy preč. " Henri Cartier-Bresson

Začiatky

Moje prvé pokusy o fotenie boli ešte na vyklápací mobil s fotoaparátom, kedy som sa tešila, že mám taký “premakaný” telefón. Neskôr prišla najstaršia sestra s digitálnym fotoaparátom, ktorý som v rukách mala viac ja ako ona a cvakala, čo som videla. Najčastejšie boli mojím objektom rodina, kamaráti a známi. Časom mi už nestačila len obyčajná fotografia, chcela som si ju upraviť, a tak som skúšala rôzne online editory a učila sa v programe pomocou videí z internetu.

A v 16-tich rokoch prišla moja prvá ponuka nafotiť svadbu. Bola to pre mňa obrovská výzva, no niekde som začať chcela. Moja rodina videla, že fotenie ma baví každým dňom viac a viac, a nie je to len chvíľková záležitosť, preto som od nich dostala svoju prvú zrkadlovku.

Dnes

A dnes mám 26 rokov a fotografovanie, nie je len mojou záľubou ale aj živobytím. Fotím s profesionálnou technikou značky Nikon. Zameriavam sa  na fotografovanie svadieb, párov a rodín.

Momentálne bývam v meste Martin.

Rada privítam každý Váš nápad, aby sme spolu vytvorili nezabudnuteľné okamihy, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať. Ak Vás moja tvorba oslovila, neváhajte a kontaktujte ma.

Súťaže

V minulosti som sa rada zapájala do súťaží. A jednou vydarenou bola súťaž v Teleráne. Pamätáte, keď ste mohli vyhrať Retro bicykel od minerálnej vody Budiš? Podmienkou bolo nafotiť najbláznivejšiu fotku v retro oblečení a k tomu pripojiť nejakú časť z bicykla. Tak sme s kamarátkou vymysleli nápad, nafotili a o dva dni aj vyhrali 🙂 Neskutočná radosť, bicykel som venovala kamarátke ( na fotke ), pretože vždy o takom snívala 🙂 V minulosti sa mi podarilo vyhrať aj digitálny fotoaparát.  Ako sa hovorí: ,, Kto neskúsi, nevyhrá “. 🙂

Ak sa vám páči moja stánka, dajte o nej vedieť aj svojim priateľom cez sociálne siete alebo email. Za každú podporu ďakujem.

Alebo môžete skopírovať túto adresu webu:
Kategorie